Наповнювач для одягу №1: у чому переваги холофайбера?
Купуючи зимовий одяг, ми все частіше чуємо про холофайбер. Цей наповнювач стає все популярнішим за рахунок своїх якостей як утеплювача, а також безпеки та нешкідливості для здоров'я.
Холлофайбер має пористу та однорідну структуру. Цей матеріал виготовляють термічним способом – волокна з'єднуються під впливом високих температур. В результаті виходить надійний та міцний матеріал. Плюс термічного скріплення у тому, що волокна не розриваються. До того ж не доводиться використовувати клейові склади, що забезпечує нешкідливість матеріалу.
На вигляд холлофайбер – це безшарове полотно. На ринку представлені зразки різної щільності. Мінімальний показник становить 60 г/м2, а максимальна щільність холофайбера – 4000 г/м2.
Переваги холофайбера
Утеплювач для одягу має відповідати конкретним вимогам. Існують наповнювачі, які не підходять людям, які страждають на алергію. Це переважно ті матеріали, яким властиво вбирати пил. Холофайбер має гладку поверхню, що забезпечує здатність відштовхувати пил. Тому він відноситься до гіпоалергенних матеріалів. Серед інших важливих переваг слід зазначити:
- стійкість до грибка, плісняви та гнилі;
- здатність утримувати тепло;
- відсутність парникового ефекту – холлофайбер чудово пропускає повітря;
- відмінне утримання форми – утеплювач не скочуватиметься і не деформується;
- гарні шумоізоляційні властивості;
- здатність витримувати велику кількість прань без втрати своїх властивостей.
Холофайбер є повністю синтетичним матеріалом, що насторожує деяких покупців: мовляв, такий наповнювач не можна зараховувати до групи безпечних для здоров'я. Але це не так. У поліефірному полотні, з якого виробляється холофайбер, немає небезпечних хімічних речовин, зокрема формальдегідів.
Чому варто купувати одяг із холофайбером?
Універсальність холофайбера дозволяє використовувати його в різних сферах – крім виробництва верхнього одягу варто відзначити також будівництво (тут враховують звуко- та теплоізоляцію, яку здатний забезпечити даний матеріал), а також виробництво постільних речей (матраци, ковдри) та меблів.
Холофайбер активно використовують у виробництві зимових та демісезонних курток. За деякими параметрами цей матеріал нагадує натуральні аналоги – шерсть і пух. Але при цьому він надійніший і відрізняється гіпоалергенністю. У сильні морози куртка з таким утеплювачем чудово зігріватиме. Також варто вказати на властивість холофайбера адаптуватися до параметрів вашого тіла. Таким чином, в одязі із цим наповнювачем вам буде дуже комфортно.
Слід зазначити, що завдяки низькій гігроскопічності холлофайбер навіть за дуже низьких температур здатний зберігати відмінну пластичність. Він зовсім не стає ламким. Це дуже важлива якість, тому що дозволяє використовувати холлофайбер у процесі виготовлення одягу, спецодягу і навіть експедиційного спорядження.
Не можна не відзначити, що навіть за високих температур синтепух холофайбер зберігатиме свої первинні параметри. Тому можна не побоюючись вибирати інтенсивні режими прання. Але не часто. Також холофайберу не страшні агресивні хімічні порошки.
В інтернет-магазині “LDS-group” ви зможете купити холофайбер за найкращою ціною в Україні. При цьому клієнт має можливість замовити наповнювач оптом та в роздріб. Вам обов'язково сподобаються умови співпраці з нами. Доставка купленого товару здійснюється по всій території України.
Інші статті
- Флізелін, також відомий як спанбонд (spunbond), є нетканим текстильним волокнистим полотном, яке виготовляється за допомогою спеціального процесу спінінгу та зв'язування полімерних волокон.
- Поролон справедливо вважають універсальним синтетичним матеріалом, здатним виступати і наповнювачем, і утеплювачем. Функціональні параметри та порівняльна дешевизна забезпечують йому незмінно високу популярність. У цій статті ми поговоримо про те, де найчастіше застосовується поролон.